Categories Lajme

Agron Shehaj tregon sherrin me Bashën dhe besnikët e tij në mbledhjen e PD

Agron Shehaj, i ftuar në emisionin “Të Paekspozuarit” në MCN TV, ka treguar se çfarë ndodhi në mbledhjen e PD, ku pati një përplasje mes tij, Bashës dhe disa nga besnikët e kryetarit në parti.

Pjesë nga biseda: Agron Shehaj: Ka patur një diskutim. Kam ngritur shqetësimin e situatës, kam thënë që nuk mund të bëjmë sikur nuk ka ndodhur asgjë. Kam kërkuar që këtë çështje ta analizojmë. Andi Bushati: Në media u raportua se ju është kërkuar të sqaroni bazën.

Agron Shehaj: Mendova se sqarimi i bazës nuk është i mjaftueshëm. Në këtë diskutim, mbi situatën për atë që po ndodh në PD, më sulmuan disa nga pjesëtarët e mbledhjes. E panë më të arsyeshme të merreshin me mua sesa me thelbin. Ky ka qenë.

Ylli Rakipi: Pak a shumë tek krahu i armikut po kalon edhe ti. Agron Shehaj: Ky është problemi i PD-së. Që kur nuk je dakord me kryetarin shpallesh non-grata brenda partisë.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Video/Ja momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit

Publikohet video nga momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit. Siç shihet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Nëna dhe babai kërkojnë djalin e humbur prej 4 muajsh, i riu i surprizon live: Jam mirë

Mes lotësh dy prindër nga Elbasani, Bujar dhe Fiqerete Çepa mbërritën pasditen e kësaj të…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

FOTO-EMRAT/ Identifikohen 4 autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesi

Policia e Tiranës ka identifikuar katër autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesin, mëngjesin e kësaj…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”Vihet në pranga një 27-vjeçar, të cilit iu gjet në automjet, një sasi lënde narkotike e ndarë në rreth 530 doza

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”, goditet një rast i shitjes së lëndëve narkotike,…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2 shtetas

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2…

LEXO ME SHUME