Categories Showbiz

Albërie Hadërgjonaj: Do Zoti gjej 1 burrë si të Emina Çunmulaj

Albërie Hadërgjonaj është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptare, e ftuar në emisionin “Xing me Ermalin”, ku foli  rreth jetës private dhe asaj profesionale.

Meqë jemi në fundvit, Ermali i kërkoi asaj dhe të ftuarve të tjerë të tregonin dëshirat që kanë për vitin 2019.

Këngëtarja pa hezituar tregoi dëshirat e saj, e një ndër to ishte të gjejë një burrë si të modeles, Emina Çunmulaj, por kishte një arsye të veçantë për këtë.

“Zotohem se në vitin 2019 nuk do të ndryshoj si njeri, do jem e çiltër. Ndoshta është një zë edhe për gratë, vajzat dhe nënat që të mos kenë frikë dhe ta përballojnë jetën ashtu siç iu vjen. Një masë e vogël thonë: Kjo është çmendur, shikoni si është bërë. Shumë mirë jam. Do merrem me trupin dhe fytyrën time dhe do t’i bëj siç ma do shpirti im. Dhe e treta për vitin 2019, do Zoti e gjej një burrë si të Emina Çunmulajt”, tha Albëria.

Këtë gjë, Albëria e thotë pasi modelja është martuar me një burrë të kombësisë tjetër dhe po vazhdon të ndihmojë shumë persona në nevojë.

“Eminën ti e ke patur këtu, ajo mori një burrë me kombësi tjetër dhe po bën çudira që të ndihmojë popullin e saj dhe njerëzit në nevojë. Ndërsa ne kemi biznesmenë milionera dhe deputetë për të cilët betohem se nuk do t’i përkrah dhe nuk ndihmojnë”, shtoi Albëria.

Foto të Emina Çunmulaj me bashkëshortin

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Katy Perry: U shfaq në finalen e American Idol me një fustan që kishte mbi të fytyrat e 168 konkurrenteve

Katy Perry u shfaq në finalen e “American Idol” me një fustan që i bën…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Zgjidhen 5 finalistët e BBV3. Ata përfitojnë secili 10 mijë euro

Brother Albania VIP 3 do të ketë 5 finalistë ndërkohë që nga fundi i prime…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Amos Zaharia flet për divorcin e motrës së tij nga Princi Leka

Aktori i njohur Amos Zaharia ka folur për herë të parë në lidhje me divorcin…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ikën Buçko, vjen Robert Aliaj, sfidë e fortë mes Florjan Agalliut dhe Valer Kolnikajt pas televotimit

Robert Aliaj Dragot është fermeri më i ri V.I.P. që i bashkohet eksperimentit social, unik…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ja kë sheh fitues ish-banorja, një rrëfim i sinqertë nga Rike Roçi: Në Itali jam bullizuar…

E ftuar sot në Top Albania Radio, Rike Roçi ka komentuar rrugëtimin në “BBV3”, ka…

LEXO ME SHUME