Categories Lajme

Artan Hoxha demaskon ‘VIP’-at e showbiz-it shqiptar: Kanë informacion të klasifikuar për kriminelët!

Gazetari i Artan Hoxha i ftuar në rubrikën “Ndryshe” në Top Albania Radio ka zbuluar lidhje e VIP-ave shqiptare me personazhet e botës së krimit.

Ai është shprehur se janë gati 30 vajza që janë në qarkullim dhe se kanë informacione të klasifikuar që si di njeri për këta persona.

“Të gjithë këto yjet e shoëbiz-it shqiptar që kanë objektiv paranë, pra të gjithë i mbledh politikën, krimin i mbledh paraja prandaj të gjithë shkojnë në Dubai. Pyeta një personazh të krimit që është në kërkim aktualisht është shumë i kërkuar në Shqipëri dhe e pyeta si ja bëni me këto yje se jeni në të njëjtat vend, se atje s’ke as ça bën, se armë s’kanë, blind s’mbajnë dot se është parajsë fiskale dhe penale. Atje duhet të ruhesh vetëm nga këto sëmundje seksualisht të transmetueshme.

Dhe e pyeta që në Shqipëri flitet shumë që filanka ka qenë me filanin, dhe e pyeta si ia bëni me këto si i menaxhoni se ju të gjithë këtu. Një javë i shkon te hoteli filan dhe shkojnë me një persona të ndryshëm. Dhe më tha: Dëgjo, në fakt ne kujtojmë se ne jemi machot dhe i përdorim këto, ne kujtojmë se i shtypin këto.

Në fakt në qarkullim nuk janë kështu, duhet të jenë diku te 30 femra, po janë ato 30 që po na masakrojnë ne të gjithëve, ne mburremi që kemi patur filanken e me radhë, por në fakt janë ato që na kanë patur neve, na kanë marrë dhe lekët dhe ato kanë informacion të klasifikuar për ne që si di njeri.”

Pra nuk janë këto machot, por janë këto mackat që po i menaxhojnë këta”, tha gazetari Hoxha.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Video/Ja momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit

Publikohet video nga momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit. Siç shihet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Nëna dhe babai kërkojnë djalin e humbur prej 4 muajsh, i riu i surprizon live: Jam mirë

Mes lotësh dy prindër nga Elbasani, Bujar dhe Fiqerete Çepa mbërritën pasditen e kësaj të…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

FOTO-EMRAT/ Identifikohen 4 autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesi

Policia e Tiranës ka identifikuar katër autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesin, mëngjesin e kësaj…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”Vihet në pranga një 27-vjeçar, të cilit iu gjet në automjet, një sasi lënde narkotike e ndarë në rreth 530 doza

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”, goditet një rast i shitjes së lëndëve narkotike,…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2 shtetas

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2…

LEXO ME SHUME