Categories Lajme

Autor i 19 vjedhjeve, ja sa dënohet ‘skifteri’ shqiptar në Belgjikë

Një 31-vjeçar shqiptar është dënuar me katër vite burg në Belgjikë, për vjedhje në banesa. Përpos burgut, shqiptari do duhet të dëmshpërblejë viktimat me 200 mijë euro. Mediat belge shkruajnë se Donald S. ka pasur dhe një bashkëpunëtor.

Një nga banorët e qytetit Oostkamp ka denoncuar ‘skifterin’ shqiptar në vitin 2021, për vjedhje në banesën e tij.

Donald S. dhe shtetasi i huaj Antonio B. 31-vjeç, thuajse gjithmonë thyenin dritaret për të hyrë në banesë dhe vidhnin kryesisht bizhuteri

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Përmbyset mjeti në autostradën Levan-Fier, detajet e para

Një aksident është shënuar pak minuta më parë në autostradën Levan-Fier, në afërsi të Spitalit…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Gjergj Luca denoncon “Vodafone”: Më faturuan 1400 euro për 7 minuta “Roaming”

Kompania më e shtrenjtë telefonike “Vodafone Albania” është kthyer në problemin e përditshëm të qytetarëve…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Bulqizë/ Aksidentohet 19-vjeçari, transportohet menjëherë në spital

Është aksidentuar një 19-vjeçar ditën e sotme në Bulqizë. Aksidenti ka ndodhur rreth ores 14:15…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Arrestohet pronari i lokalit në Lushnjë, Ushtrohej veprimtaria e basteve sportive

Policia e Lushnjës ka goditur ditën e sotme një rast të ushtrimit të basteve sportive…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Kërkohej në Sarandë për trafik droge/ Kapet në Selanik 32-vjeçari

Policia greke ka arritur të kapë në Dhiavata të Selanlikut të kërkuarin të Interpol, Adritak…

LEXO ME SHUME