Categories Lajme

Çmimi i lartë i naftës, protestë e fuqishme pritet të shtunën në Tiranë

Një protestë e madhe mbi çmimin e lartë dhe cilësinë e dobët të karburantit pritet të mbahet ditën e shtunë, 15 dhjetor.

Fushata për këtë protestë ka nisur në rrjetet sociale, e deri tani nuk ka asnjë organizator të deklaruar, por po cilësohet si protestë e iniciuar nga vetë qytetarët.

Protesta parashikohet të mbahet në sheshin “Shqiponja” dhe mendohet të zgjasë për rreth 3 orë.

Shumë qytetarë kanë vendosur t’i bashkohen protestës deri tani.

Nuk dihet ende nëse është marrë leja në polici për këtë tubim, por shihet se ka një interesim mjaft të madh.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Video/Ja momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit

Publikohet video nga momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit. Siç shihet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Nëna dhe babai kërkojnë djalin e humbur prej 4 muajsh, i riu i surprizon live: Jam mirë

Mes lotësh dy prindër nga Elbasani, Bujar dhe Fiqerete Çepa mbërritën pasditen e kësaj të…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

FOTO-EMRAT/ Identifikohen 4 autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesi

Policia e Tiranës ka identifikuar katër autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesin, mëngjesin e kësaj…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”Vihet në pranga një 27-vjeçar, të cilit iu gjet në automjet, një sasi lënde narkotike e ndarë në rreth 530 doza

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”, goditet një rast i shitjes së lëndëve narkotike,…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2 shtetas

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2…

LEXO ME SHUME