Categories Showbiz

Dea Mishel përfshihet në një aksident automobilistik: Dea shkruan: “Sot më ndau nga vdekja kjo makina gri në mes…

Ish-banorja e BBV, Dea Mishel, sot është përfshirë në një aksident rrugor, i cili, fatmirësisht ka përfunduar pa lëndime të rënda. Vetë Dea tregoi me foto dy automjete që u përplasën me njëri-tjetrin në rrugë. Siç duket nga fotoja, makinat janë dëmtuar, por për fat të mira, dëmet duken të vogla.

Dea shkruan: “Sot më ndau nga vdekja kjo makina gri në mes. Sot jam mirënjohëse për makinën gri që uli forcën e goditjes…” – shkruan Dea duke shtuar që të gjithë duhet të jenë të kujdesshëm:

“Jemi mirë tani, faleminderit. Ju lutem, tregohuni të kujdesshëm në makinë”.

Dea Mishel përfshihet në një aksident automobilistik: Më

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Katy Perry: U shfaq në finalen e American Idol me një fustan që kishte mbi të fytyrat e 168 konkurrenteve

Katy Perry u shfaq në finalen e “American Idol” me një fustan që i bën…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Zgjidhen 5 finalistët e BBV3. Ata përfitojnë secili 10 mijë euro

Brother Albania VIP 3 do të ketë 5 finalistë ndërkohë që nga fundi i prime…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Amos Zaharia flet për divorcin e motrës së tij nga Princi Leka

Aktori i njohur Amos Zaharia ka folur për herë të parë në lidhje me divorcin…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ikën Buçko, vjen Robert Aliaj, sfidë e fortë mes Florjan Agalliut dhe Valer Kolnikajt pas televotimit

Robert Aliaj Dragot është fermeri më i ri V.I.P. që i bashkohet eksperimentit social, unik…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ja kë sheh fitues ish-banorja, një rrëfim i sinqertë nga Rike Roçi: Në Itali jam bullizuar…

E ftuar sot në Top Albania Radio, Rike Roçi ka komentuar rrugëtimin në “BBV3”, ka…

LEXO ME SHUME