Categories Lajme

Digjet kasollja e barit në Këlcyrë, flakët masive rrezikojnë banesën

Një vatër zjarri problematike është regjistruar mesditën e kësaj të shtune në Këlcyrë, ndërsa flakët përfshinë një kasolle bari duke rrezikuar edhe shtëpinë që ndodhej pranë saj.

Si shkak i sasisë së madhe të barit të depozituar dhe motit të thatë flakët u përhapën brenda pak minutash duke djegur plotësisht kasollen. Është dashur ndërhyrja e zjarrfikësve dhe banorëve të zonës për të shuar zjarrin, i cili rrezikonte të përhapej edhe në mjediset e shtëpisë.

Fatmirësisht zjarri është lokalizuar në kohë duke mos shkaktuar djegien e banesës. Dyshohet që shkak i zjarrit të jetë një shkëndijë elektrike.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

U vra ndërsa pinte kafen në Memaliaj, vëllai i Marsel Çelës paralajmëron vetëgjyqësi: Të gjenden autorët!

Tre të vrarë dhe një i plagosur është bilanci i një atentati të ndodhur mbrëmë që…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Po lundronte me Jet Ski në liqenin e Vuat të Dejës bashkë me dy vajzat , 54-vjeçari humb kontrollin dhe përplaset me shkëmbin

Një aksident i frikshëm ka ndodhur në liqenin e Vaut të Dejës, ku një 54-vjeçar…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Masakra në Memaliaj, flasin banorët: Jemi të tronditur! Të vriten tre veta kot….!

Banorët e Memaliajt në një prononcim për mediat shprehen se janë të tronditur për atentatin…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Plagosi me thikë një grua, prangoset 33-vjeçari

Policia ka vënë në pranga një 33-vjeçar, i cili ditën e djeshme dyshohet se plagosi…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Të shtëna me armë zjarri pranë një lokali në Tale të Lezhës, një i plagosur

Një person ka mbetur i plagosur në Tale të Lezhës. Sipas informacioneve paraprake dyshohet se…

LEXO ME SHUME