Categories Showbiz

Dua Lipa surprizon fansat, këngëtarja do të shfaqet në ekranin e madh si “Barbie”

Dua Lipa ka një tjetër projekt emocionues në punë. Ajo po përgatitet të regjistrojë këngën për filmin e shumëpritur “Barbie”. Megjithatë, nuk do të kufizohet vetëm në të kënduarit.

Këngëtarja me famë botërore, postoi në llogarinë e saj personale veshur me një version sirenë të kukullës ikonike “Barbie”.

MailOnline zbulon se këngëtarja Dua Lipa do t’i bashkohet projektit, duke publikuar një këngë hit të shkruar enkas për filmin. Përveç shkrimit të këngës për filmin e mbushur me yje, Dua Lipa do të luajë gjithashtu si një version sirenë i “Barbie”, me flokë blu dhe veshja e saj është ngjyrë blu me shkëlqim.

Ndërsa lajmi u mirëprit nga shumë fansa, disa u zemëruan që kryesuesja listës së Aqua në 1997 “Barbie Girl” nuk u përdor, ndërsa të tjerë kërkuan që Britney Spears të performonte këngën.

Krahas fotos, roli i saj u zbulua në një mbishkrim, ku shkruhej “Kjo Barbi është një sirenë” .

Kasti i mbushur me yje të Barbie përfshin gjithashtu America Ferrera, Simu Liu, Issa Rae, Kate McKinnon, Michael Cera, Emma Mackey, Ncuti Gatwa, Emerald Fennell, Alexandra Shipp, Kingsley Ben-Adir, Hari Nef, Ariana Greenblatt, Sharon Rooney, Scott Evans, Rhea Pearlman dhe Will Ferrell.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Katy Perry: U shfaq në finalen e American Idol me një fustan që kishte mbi të fytyrat e 168 konkurrenteve

Katy Perry u shfaq në finalen e “American Idol” me një fustan që i bën…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Zgjidhen 5 finalistët e BBV3. Ata përfitojnë secili 10 mijë euro

Brother Albania VIP 3 do të ketë 5 finalistë ndërkohë që nga fundi i prime…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Amos Zaharia flet për divorcin e motrës së tij nga Princi Leka

Aktori i njohur Amos Zaharia ka folur për herë të parë në lidhje me divorcin…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ikën Buçko, vjen Robert Aliaj, sfidë e fortë mes Florjan Agalliut dhe Valer Kolnikajt pas televotimit

Robert Aliaj Dragot është fermeri më i ri V.I.P. që i bashkohet eksperimentit social, unik…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ja kë sheh fitues ish-banorja, një rrëfim i sinqertë nga Rike Roçi: Në Itali jam bullizuar…

E ftuar sot në Top Albania Radio, Rike Roçi ka komentuar rrugëtimin në “BBV3”, ka…

LEXO ME SHUME