Categories Lajme

“E bëjmë si burrat…”/ Luizi bën “bisedën e ndaluar” brenda shtëpisë: Unë me ju të tre do merrem

Duket se loja në shtëpinë e Big Brother VIP tashmë ka filluar të “nxehet” dhe më të fortët e shtëpisë flasin me njëri-tjetrin pa dorashka.

Së fundmi në dhomën e grimit ku ishin prezent Kristi, Olta, Maestro dhe Luizi është bërë një nga bisedat “e ndaluara” sa i përket nominimit dhe eleminimit.

Ka qenë Luizi ai i cili kërkonte një nominim mes Kristit, Maestros dhe Oltës për të rritur kështu adrenalinën e lojës dhe për ta bërë rrugëtimin e tij drejtë finales më të thjesht.

Pjesë nga biseda:

Luizi: A e bëjmë si burrat të shkojmë ne të 4 në nominim?

Niominojmë njëri-tjetrin ne, dhe i themi dhe të tjerëve.

Maestro: Nuk e kuptoj këtë që thua

Luizi: Ne të katërt të shkojmë në nominim të iki një

Maestro: Nga të erdhi ky mendim

Luizi: Më erdhi se u mërzita me këta, këta të ikur janë të gjithë

Maestro: Po me ne ç’lidhje ke?

Luizi:Unë dua forcë dua adrenalinë. Dua të të nxjerr jashtë o ty, o Oltën, o Kristin

Maestro: Ti Olta je dakord?

Olta: Unë tani po e degjoj këtë plan

Maestro: Ti do lodhesh me këta

Luizi: Le të lodhem, këta i nxjerr, unë dua të rri ne finale

Maestro: Ti po të jemi ne këtu ke adrenalin apo jo

Luizi: Jo sepse dua t’ju nxjerr jashtë

Maestro: Atëherë në rregull je, ca do tani që bëhesh kontradiktor

Ndërkohë që më vonë Luizi ka shtuar se dëshironë të merret me tre më të fortët e shtëpisë për të nxjerr një prej tyre jashtë.

“Unë do merrem me ju të tre, dua të nominoj ju të treve që tju nxjerr jashtë .”- tha Luizi.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Vrasja e biznesmenit Edmond Papa, Gjykata e Tiranës refuzon kërkesën e dy autorëve të dyshuar për gjykim të shkurtuar

Gjykata e Tiranës ka refuzuar kërkesën për gjykim të shkurtuar të Andrew Bodes dhe Albano Velos,…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Sekuestrohen pasuri me vlerë 300 mijë euro në Tiranë! Ja kujt i përkasin

Një pasuri me vlerë 300 mijë euro është sekuestruar, pasi dyshohet se e kanë burimin…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Akuzohet për shpërdorim detyre, pezullohet efektivi në Vlorë

Pezullohet efektivi në Vlorë. Mësohet se nënkomisari me inicialet M.Q., akuzohet për shpërdorim detyre. “Agjencia…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

N*do në Durrës, turisti përfundon në Polici

Një turist është bërë lajm në Durrës dhe ka shqetësuar komunitetin. Me çantë pas shpine,…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Hajduti vjedh çantat dhe paratë nga makina e turistit në Vlorë, arrestohet 36-vjeçari

Vodhi një shumë parash dhe sende personale, në një automjet të parkuar, identifikohet, kapet dhe…

LEXO ME SHUME