Categories Lajme

EMRAT/ U vranë me breshëri plumbash në një lokal në Shkup, kush janë dy shqiptarët, gjendet makina e autorëve

Jeton Krivanjeva dhe Enes Iseni, të njohur me nofkat “Laçi” dhe “Zhilla”, janë dy shqiptarët e ekzekutuar mbrëmjen e së hënës në një lokal në Çarshinë e Vjetër në Shkup.

Ndërsa ka mbetur i plagosur Talha Ali, i cili është dërguar në spital.

Makina tip Audi A6, me të cilën autorët u larguan nga vendngjarja, është gjetur e shkrumbuar në lagjen Shuto Orizare.Mjeti rezulton me targa të vjedhura dhe brenda tij u gjetën dy celularë të djegur.

Autorët me maska rreth orës 20:11 hapën zjarr ndaj Jeton Krivanjeva dhe Enes Iseni, të cilët ndodheshin brenda një lokali.

Ata humbën jetën në vendin e ngjarjes.Më pas, autorët u larguan me Audin, të cilit i vendosën flakën në rrugën “Washingtonska”

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Video/Ja momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit

Publikohet video nga momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit. Siç shihet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Nëna dhe babai kërkojnë djalin e humbur prej 4 muajsh, i riu i surprizon live: Jam mirë

Mes lotësh dy prindër nga Elbasani, Bujar dhe Fiqerete Çepa mbërritën pasditen e kësaj të…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

FOTO-EMRAT/ Identifikohen 4 autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesi

Policia e Tiranës ka identifikuar katër autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesin, mëngjesin e kësaj…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”Vihet në pranga një 27-vjeçar, të cilit iu gjet në automjet, një sasi lënde narkotike e ndarë në rreth 530 doza

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”, goditet një rast i shitjes së lëndëve narkotike,…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2 shtetas

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2…

LEXO ME SHUME