Categories Showbiz

Fansat ia arrijnë qëllimit! Luizi shikon rekordet që ka thyer në rrjetet sociale, mbetet i shokuar !

Luiz Ejlli është i preferuari i shqiptarëve për momentin kjo dëshmohet më së miri nga numri i ndjekësve që ka arritur në Instagram për një kohë të shkurtër.

Llogaria e tij e Instagram-it u hap pas hyrjes së tij në “Big Brother VIP Albania” dhe tashmë pas më shumë se dy muajsh numëron 576 mijë ndjekës.

Përveç kësaj ai është tejet viral edhe në TikTok ku ka arritur 4 miliardë shikime në emrin e tij.
Fansat e këngëtarit prej ditësh po tentojnë që ai të kuptoj një gjë të tillë dhe një dron me këto informacione u nis dje, por që Luizi nuk arriti ta shihte.

Ata nuk janë dorëzuar dhe të njëjtin e kanë dërguar edhe sot (e shtunë) teksa ai po qëndronte në oborr bashkë me Kiarën dhe Visin.

Këtë herë qëllimi u arrit dhe Luizi ka lexuar atë që shkruhej në dron teksa mbeti i habitur nga këto informacione.

 

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Zgjidhen 5 finalistët e BBV3. Ata përfitojnë secili 10 mijë euro

Brother Albania VIP 3 do të ketë 5 finalistë ndërkohë që nga fundi i prime…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Amos Zaharia flet për divorcin e motrës së tij nga Princi Leka

Aktori i njohur Amos Zaharia ka folur për herë të parë në lidhje me divorcin…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ikën Buçko, vjen Robert Aliaj, sfidë e fortë mes Florjan Agalliut dhe Valer Kolnikajt pas televotimit

Robert Aliaj Dragot është fermeri më i ri V.I.P. që i bashkohet eksperimentit social, unik…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ja kë sheh fitues ish-banorja, një rrëfim i sinqertë nga Rike Roçi: Në Itali jam bullizuar…

E ftuar sot në Top Albania Radio, Rike Roçi ka komentuar rrugëtimin në “BBV3”, ka…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Mes aludimeve se ka pasur diçka jashtë me Romeon, Erjola habit me deklaratën për lidhjen e tij me Heidin…

Erjola Doçi pas aludimeve se ka pasur diçka jashtë me Reomeon dhe pas daljes së…

LEXO ME SHUME