Categories Showbiz

FOTO/ Të gjithë ‘turren’ pas banorit më të preferuar në BBV, Oriola Marashi bën ‘golin’ dhe na prezanton me ‘Luizin e saj’

Si duket Luizmania, ka infektuar këdo kënd të madhe e të vogël, personazhe publik e qytetarë të thjeshtë. Kjo gjë shihet nga postimet e shumta ku ‘gëlojnë’ rrjetin me postime nga me të ndryshme të Luizit.

Së fundmi modelja e njohur Oriola Marashi ka publikuar një foto me stilistin e saj Giorgio Branduardi të cilin e uron për ditëlindje.

Ndërkohë që në postimin pasardhës ajo shkruan: Ky është Luizi im. Faktikisht na bën të mendojmë se Oriola e quan stilistin Luizin e saj pa modelit të ngjashëm të flokëve.

Që pas Luizit shumica e djemve lyen flokët në ngjyrë platin, ku u kthye menjëherë edhe në trend.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

“Beteja” mes Ilnisës dhe Ledionës! Agravon debati në prime, ndërhyn Arbri me ironi: E dimë që ngrihet në këmbë gjithë bota për ty, por më lër ta mbaroj

Një tjetër debat i ashpër ka ndodhur gjatë kësaj jave mes Ledjonës dhe Ilnisës, në…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

A janë ndarë vërtet? Besi dhe Xhensila në Itali, çfarë po ndodh mes çiftit

Këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë kthyer në personazhet më të komentuara…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

‘Nxehen gjakrat’ në ‘BBV3’, plas debat mes Romeos dhe Julit: O burracak, mos ma përmend mua… (Video)

“Vëllai i Madh” mblodhi djemtë e shtëpisë në darkën e të nominuarve ku u zhvilluan…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

“Maksimumi që unë mund të ofroj”, Alban Skënderaj jep lajmin e bukur për të gjithë fansat e tij

Alban Skënderaj ka realizuar një koncert recital më parë, ndër artistët e pakët shqiptarë që…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Besi dhe Xhensila nën hetim? Avokatja: Divorci, manovër për të shpëtuar pasurinë

Prej disa ditësh, rrjeti po zien sërish pas lajmit se Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj,…

LEXO ME SHUME