Categories Showbiz

Gjenden dy bulldog-ët e Lady Gagas

I gjeti një grua, pasi ofroi shpërblimin 500 mijë Dollarë Dy bulldogët e dashur të Lady Gagas janë kthyer në shtëpi. Koji dhe Gustav, pasi Walker qeni tjetër i saj u qëllua në gjoks duke u përpjekur për të shpëtuar qentë në Hollywood, shkruan TMZ. Burimet e zbatimit të ligjit thanë për TMZ se një grua i ktheu qentë të premten në mbrëmje në një stacion policor.Bëhet me dije se qentë ishin të padëmtuar dhe janë ribashkuar me ekipin e Gagas.

Burimet zbulojnë se gruaja duket të jetë një person i mirë dhe pretendon se i gjeti qentë dhe i solli. Autoritetet po vazhdojnë të hetojnë dhe ata që gjuajtën me armë janë akoma të lirë. Burime pranë Gagas tregojnë se ajo qau me “lot gëzimi” kur mori lajmin.

Tashmë ajo që mbetet e paqartë është nëse gruaja do të shpërblehet me 500,000 dollarë të ofruara nga Gaga për kthimin e qenve. Lady Gaga, e cila ishte në Romë duke punuar për një film të ri në atë kohë, ofroi 500,000 dollarë për kthimin e qenve, pa bërë asnjë pyetje. Në këtë sulm u qëllua edhe shëtitësi i qenve të Gagas, i cili më pas u dërgua në spital. Klan News

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Katy Perry: U shfaq në finalen e American Idol me një fustan që kishte mbi të fytyrat e 168 konkurrenteve

Katy Perry u shfaq në finalen e “American Idol” me një fustan që i bën…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Zgjidhen 5 finalistët e BBV3. Ata përfitojnë secili 10 mijë euro

Brother Albania VIP 3 do të ketë 5 finalistë ndërkohë që nga fundi i prime…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Amos Zaharia flet për divorcin e motrës së tij nga Princi Leka

Aktori i njohur Amos Zaharia ka folur për herë të parë në lidhje me divorcin…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ikën Buçko, vjen Robert Aliaj, sfidë e fortë mes Florjan Agalliut dhe Valer Kolnikajt pas televotimit

Robert Aliaj Dragot është fermeri më i ri V.I.P. që i bashkohet eksperimentit social, unik…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ja kë sheh fitues ish-banorja, një rrëfim i sinqertë nga Rike Roçi: Në Itali jam bullizuar…

E ftuar sot në Top Albania Radio, Rike Roçi ka komentuar rrugëtimin në “BBV3”, ka…

LEXO ME SHUME