Categories Kuriozitete

Gjyshi ideal, shpenzon 8 mijë dollarë për shtëpinë e ëndrrave mbi pemë

Një gjysh ka bërë realitet ëndrrën e nipërve dhe mbesave të tij duke ndërtuar një shtëpi në majë të pemës.
Ai ndërtoi shtëpinë prej druri në kopshtin e pasmë të shtëpisë. Terry Meredith shpenzoi 8000 dollare për krijimin e shtëpisë 5 metra mbi tokë dhe që mban deri në 10 njerëz brenda.

Shtëpia ofron momente relaksimi dhe qetësie për familjarët. Ajo të ofron pamje mbi kodrat e Welsh Hills, Cotswolds, dhe Malvern Hills. 65-vjeçari fillimisht kishte planifikuar ta priste shelgun por duke parë pamjen e tij mahnitëse u frymëzua për të krijuar një pemë për nipërit e mbesat e tij.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexoni Gjithashtu

Categories Kuriozitete

Horoskopi ditor, e martë 27 Shkurt

Dashi Zhvillimet pozitive të ditës do t’iu lejojnë që të përballoni me sukses gjithë nervozizmin…

LEXO ME SHUME
Categories Kuriozitete

Horoskopi ditor për nesër, e Hënë 26 Shkurt 2024

Dashi Perspektivat ne jetën tuaj ne çift janë shume te mire gjate kësaj dite. Do…

LEXO ME SHUME
Categories Kuriozitete

Njihuni me shenjat e zodiakut që do të kenë më shumë fat në dashuri gjatë muajit mars

Siç e dimë pranvera po afron dhe bashkë me të shfaqen ne horizont edhe mundësi…

LEXO ME SHUME
Categories Kuriozitete

Horoskopi ditor për nesër, e Shtunë 24 Shkurt 2024

Dashi Ka ardhur momenti që të nisini të rishikoni strategjitë tuaja profesionale, në mënyrë që…

LEXO ME SHUME
Categories Kuriozitete

NASA kërkon katër vullnetarë për në “Mars”

A keni menduar ndonjëherë se si është të jetosh në Mars? Tani ju mund të…

LEXO ME SHUME