Categories Showbiz

Gordon Ramsay, baba për herë të gjashtë: 3 djem dhe 3 vajza…

Gordon Ramsay, shefi i njohur i kuzhinës është bërë baba për herë të gjashtë. 57-vjeçari tha se erdhi në jetë një djalë.

Dhe duket se këtu, shefi i kuzhinës e ka mbyllur me fëmijët. Këtë e tregon edhe me anë një postimi në rrjetet sociale.

“3 djem dhe 3 vajza… E kryer”, shkroi ai.

Ramsay është martuar me Tana, autore librash gatimi, në vitin 1996. Për shefin e kuzhinës kjo është një dhuratë shumë e bukur, pasi vetëm pak ditë më parë ai festoi ditëlindjen e tij.

Ramsay u shpreh se do ta quajë djalin Jesse James.

Gordon dhe Tana janë prindër edhe të Megan-it, vajzës më të madhe e cila është tashmë tek të 20-tat, binjakëve Jack dhe Holly, Matilda-s dhe Oscar-it./tvklan.al

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Besi dhe Xhensila nën hetim? Avokatja: Divorci, manovër për të shpëtuar pasurinë

Prej disa ditësh, rrjeti po zien sërish pas lajmit se Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj,…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

“Jam mbesa e Dritëroit, e kam xhaxha…” / Si përfundim, kjo është lidhja biologjike mes Ilnisës dhe Dritëro Agollit!

Shpesh herë Ilnisa është shprehur se është mbesa e Dritëro Agollit dhe e ka xhaxha…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Legalizimi i kanabisit, Albi: Lejimi mund të sjellë minimizim përdorimi (Video)

Pas sfidës që produksioni vuri përballë banorët e shtëpisë, kanë nisur debatet mes çifteve lidhur…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

BAFTA Awards 2024, lista e plotë me filmat dhe aktorët më të mirë të vitit të kaluar

BAFTA Awards 2024 – ngjarje kjo që nderon filmat dhe aktorët më të mirë të…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

“Ikja jote më la pa frymë”, Eni Çobani humb njeriun e shtrenjtë

Një njeri shumë i shtrenjtë për Eni Çobanin është ndarë nga jeta. Juristja ka bërë…

LEXO ME SHUME