Categories Lajme, Showbiz

Grida Duma ndryshon tërësisht look, duket disa vite më e re

Deputetja e Partisë Demokratike Grida Duma ka ndryshuar tërësisht look, dhe padyshim që duket disa vite më e re në moshë.

Transformimin e saj në pamje e ka bërë të ditur personi që merret me kurimin e look-ut të saj, Olti Shulla.

Duma është një nga zonjat më të kuruara në Parlamentin e Shqipërisë, dhe nënë e një djali adoleshent, po kjo nuk e pengon që të jetë gjithnjë në formë dhe mjaft aktive edhe si pedagoge  në universitet.

Në pamjen e re, Duma ka prerë baluke dhe duket se ka çelur dhe ngjyrën e flokëve, çka e bën të duket edhe më e ëmbël se zakonisht.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Izoloi gruan në banesë me kamera sigurie, Gjykata e Apelit merr vendimin për 34-vjeçarin

Gjykata e Apelit të Tiranës ka refuzuar kërkesën për liri të 34-vjeçarit Asqeri M. i…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Besi dhe Xhensila nën hetim? Avokatja: Divorci, manovër për të shpëtuar pasurinë

Prej disa ditësh, rrjeti po zien sërish pas lajmit se Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj,…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Gjendet pa jetë në shtëpi 54 vjeçari në Lezhë

Një burrë 54 vjeç u gjet pa jetë sot në shtëpinë e tij. Ngjarja ndodhi…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Atë që ka për detyrë ta bëjë shteti, banorët e Vranishtit e bëjnë me lekët e tyre

Ndërsa të gjithë fshatrat vuajnë shpopullimin dhe i janë dorëzuar këtij fati, krejt e kundërta…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Sëmundjet tumorale po shtohen me shpejtësi, mjekët thirrje për rivendosjen e ligjit antiduhan

Sëmundjet tumorale po prekin gjithnjë e më shumë njerëz dhe për fat të keq dhe…

LEXO ME SHUME