Categories Kuriozitete

Horoskopi ditor për nesër, e Martë 14 Shtator 2022

Dashi

Do jeni me entuziaste sot ju qe jeni ne cift dhe kaloni momente te mrekullueshme prane partnerit. Ai do mundohet t’ua plotesoje te gjitha deshirat qe ju te ndiheni me mire. Beqaret ne pergjithesi do kene nje dite te qete. Nese dilni me miqte mund te takoni persona interesante. Te ardhurat do fillojne te permiresohen. Me ne fund do e gjeni menyren e duhur per t’i menaxhuar ato.

Demi

Jeta ne cift do jete e mbushur me surpriza te kendshme gjate kesaj dite. Marsi, planeti i deshirave do i shtoje dozat e pasionit dhe ju do ndiheni per mrekulli. Beqaret nuk duhet te hezitojne te dalin neper takime sepse vetem ne kete menyre mund te gjejne ate qe kane enderruar prej kohesh. Per financat kujdesuni me teper qe te mos keni asnje problem.

Binjaket

Nese kohet e fundit nuk mund te benit dot leshime ndaj partnerit tuaj, sot mund ta beni nje gje te tille. Megjithate, Urani do iu nxite te merrni vendime radikale dhe ata qe kane pasur shume zenka mund te ndahen. Ju beqare nese jeni ne pune do takoni dike interesant gjate nje takimi. Te tjeret duhet te jene me te vemendshem. Duhet te beni me shume ekonomi dhe mos blini asgje pa u menduar mire.

Gaforrja

Debatet dhe zenkat me partnerin ka rrezik te shtohen sot. Nese tregoheni paak e te drejtperdrejte situata mund te ndryshoje ne favorin tuja. tentoni njehere. Nese jeni ende beqare, do i shijoni te gjitha takimet qe do kryeni. Fale sharmit do beni per vete disa persona. Ne planin financiar do keni mbeshtetjen e yjeve. Tregohuni me te kursyer me shpenzimet dhe gjerat do shkojne me se miri.

Luani

Qetesia do mbizoteroje gjate kesaj dite ne jeten tuaj ne cift. Megjithate ne mbremje nuk do mungojne momentet emocionuese dhe te kendshme. Beqaret do jene edhe me joshes dhe do e bejne per vete personin qe kane kohe qe e pelqejne. Edhe ai do jape sinjalet e para te pelqimit. Dite me fat per sektorin financiar. Do shpenzoni dhe do hiqni edhe disa lek menjane.

Virgjeresha

Klima planetare do favorizoje dashurine ne cift gjate kesaj jave. Do i zgjidhni te gjitha problemet qe iu mundonin dhe ndiheni me te qete. Beqaret do jene te turpshem dhe kjo nuk do i lejoje te perfitojne nga mundesite qe do iu jepen. Mundihuni te tregoheni pak me te hapur dhe hiqni tekat. Sektori i parave do influencohet negativisht nga Plutoni. Nuk eshte momenti te rrezikoni.

Peshorja

Nese jeni ne cift beni nje bilanc te gjithe atyre qe keni kaluar deri me sot. Duke i menduar ato do e dini me mire cfare te beni ne te ardhmen. beqaret nga ana tjeter duhet te jene me realiste dhe te mos nxitohen per te marre vendime. Ka kohe per gjithcka. Dilni neper takime, por jo me shume se kaq. Saturni do jete ne anen tuaj ne planin financiar. Kesaj here nuk do keni probleme.

Akrepi

Me ne fund pas nje kohe te gjate te mbushur me debate dhe mosmarreveshje, qetesia do mbizoteroje ne jeten tuaj ne cift. Do jeni me sensuale dhe do beni ndonje leshim me teper. Nese jeni ende vetem do beni cmenduri vetem e vetem per te bere per vete personin qe ju ka terhequr vemendjen prej kohesh. Ne planin financiar situata do jete me e mire dhe ju do jeni me te qete.

Shigjetari

Klima per jeten tuaj ne cift nuk do jete shume e mire gjate kesaj dite. Beni kujdes me gjithcka qe do thoni sepse mund te lindin mosmarreveshje te medha. Beqaret nga ana tjeter nuk duhet ta mbajne gjate gjithe kohes mendjen tek dashuria, por ta lene veten te lire. Yjet do jene te favorshem ne planin financiar. Do kryeni transaksionet terendesishme dhe do e stabilizoni buxhetin.

Bricjapi

Hena do e nderlikoje sot jeten tuaj ne cift. Nese tregoheni posesive dhe aspak te matur mund te keni mosmarreveshje te medha. beni kujdes! Beqaret nga ana tjeter nuk duhet te tregohen te turpshem nese duan te gjejne dashurine. Hiqni edhe tekat. Ne planin financiar mos luani me zjarrin sepse do digjeni. Nuk eshte momenti i duhur per te kryer transaksione apo per te investuar.

Ujori

Nje atmosfere e ngrohte dhe plot bashkepunim do mbizoteroje gjate kesaj dite ne jeten tuaj ne cift. Do keni shume imagjinate dhe do perjetoni emocione te medha. Beqaret nuk duhet ta idealizojne menjehere personin qe do takojne sepse ky do ishte gabimi me i madh. Ne planin financiar cdo gje do shkoje me se miri. Mund te keni edhe permiresinme te ndjeshme.

Peshqit

Nje klime bashkepunimi do mbizoteroje sot ne jeten tuaj ne cift. Do i shtoni edhe dozat e fantazise, per kete arsye do kaloni momente te kendshme me partnerin. Beqaret nuk do kene takime kot se koti, por takime serioze dhe me te ardhme. Situata financiare do jete pak e turbullt. Mundohuni te mbani nje ekuiliber me shpenzimet qe mos keni probleme.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexoni Gjithashtu

Categories Kuriozitete

Horoskopi Ditor e Enjte 22 shkurt 2024

DASHI Sido që të ketë qenë jeta juaj kohët e fundit, Dielli do ju ndihmojë…

LEXO ME SHUME
Categories Kuriozitete

Horoskopi ditor , e Mërkurë 21 Shkurt 2024

Dashi Kjo e mërkurë është një ditë që do ju mësojë shumë gjëra. Sipas parashikimit…

LEXO ME SHUME
Categories Kuriozitete

Një ditë aspak e zakontë ishte kjo e sotmja në ‘Big Brother VIP 3’

Dashi Kjo e martë nuk do të jetë aspak e favorshme për raportet ndërpersonale, e…

LEXO ME SHUME
Categories Kuriozitete

Horoskopi ditor për nesër, e Hënë 19 Shkurt 2024

Dashi Ata qe janë ne një lidhje do jetojnë te lumtur gjate kësaj dite pranë…

LEXO ME SHUME
Categories Kuriozitete

Horoskopi ditor për nesër, e dielë 18 Shkurt 2024

Dashi Kjo ditë do të jetë shumë interesante, por do të shpenzoni shumë energji. Do…

LEXO ME SHUME