Categories Lajme

Horoskopi për ditën e Enjte, 11 Prill 2024

Dashi

Do e përballoni këtë ditë me shumë qetësi, sidomos nëse në dashuri po mundoheni të rindizni pasionin. Rigjetja e ekuilibrit do të jetë shumë e lehtë, por vetëm nëse do dini të limitoni disa tensione. Në vendin e punës parashikohen konflikte të vogla.

Demi

Kjo është një periudhë mjaft aktive, ku do të jeni gjithmonë gati për të jetuar aventura të reja. Kjo gjë do ju lejojë që të bëni njohje të reja dhe të nxirrni përfitime në vendin e punës prej tyre. Favorizohen bashkëpunimet e reja.

Binjakët

Parashikohet një ditë të cilën duhet ta përballoni me qetësinë e duhur, pasi së fundmi jeni lodhur shumë dhe rrezikoni që tensionet ti përcillni në familje ose te partneri/ja. Ky është një moment mjaft i favorshëm për të mbyllur disa marrëveshje.

Gaforrja

Duhet ti shfaqni hapur ndjenjat tuaja, për shkak se së fundmi i keni lënë mënjanë prej punës dhe për këtë arsye partneri/ja mund t’iu duket disi i tërhequr dhe i largët. Këshillohet që të jeni më të ngrohtë dhe romantik.

Luani

Do të keni një dyluftim të brendshëm i cili do ju bëjë më nervoz dhe të tensionuar se zakonisht. Këshillohet që ti kushtoni më shumë kujdes mënyrës tuaj të të shprehurit, sidomos ndaj personave që ju duan. Do të merrni përgjigje të mira në vendin e punës.

Virgjëresha

Kjo e enjte do ju gjejë të dembelosur dhe pa vullnet për të bërë gjërat që iu janë ngarkuar. Me ardhjen e verës ndjeni nevojën për të pushuar dhe për t’u shkëputur totalisht nga tensionet dhe konfliktet në vendin e punës. Duhet të jeni të fokusuar në projektet më urgjente si dhe organizoni një udhëtim të vogël romantik.

Peshorja

Mundohuni që të mos i tërhiqni problemet tuaja personale në vendin e punës. Kjo për shkak se është shumë e rëndësishme që të përqendroheni në realizimin e një marrëveshje vendimtare që ka të bëjë me një projekt të rëndësishëm.

Akrepi

Parashikohet një ditë e cila do sjellë konfirmime të rëndësishme në vendin e punës, por edhe në dashuri. Ky është një moment i rëndësishëm për të rigjetur sigurinë dhe stabilitetin emocional. Këshillohet që të jeni më spontan dhe të drejtpërdrejtë.

Shigjetari

Ka disa dyshime të cilat iu mundojnë, sidomos në dashuri. Po pendoheni për një zgjedhje që keni bërë nxitimthi, por mos u dekurajoni, ky është një moment mjaft i mirë për të rregulluar gjithçka. Në vendin e punës, nuk do të shfaqni kapacitetin tuaj maksimal.

Bricjapi

Mos u lodhni shumë, për shkak se kur jeni të lodhur prireni të merrni vendime pa u menduar thellë. Komplikime të vogla mund të marrin shumë kohë nga e juaja, të cilën e kishit planifikuar ta kalonit me familjen.

Ujori

Mos u përfshini në nisma shumë të rrezikshme për gjendjen tuaj ekonomike. Kjo për shkak se edhe hutimet më të vogla mund të rezultojnë fatale, për të gjitha sforcimet që keni bërë deri tani. Në dashuri, duhet të jeni të parët që të kërkoni një ballafaqim me partnerin/en.

Peshqit

Do të keni mundësi të shumta për të riparë disa propozime që keni marrë së fundmi. Për rrjedhojë do të bëni disa ndryshime të rëndësishme për karrierën tuaj profesionale. Në dashuri do të jeni mjaft energjik dhe të gjallë. Ky është një moment shumë i mirë për të nisur planet për udhëtime apo bashkëjetesë.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Horoskopi ditor për SOT, e Hënë 22 Korrik 2024

Dashi Ata qe janë ne një lidhje do kalojnë një dite me te mire se…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

FOTOT/ Pamjet e dëmeve të shkaktuara nga shpërthimi në Pogradec

Këto janë pamjet pas shpërthimit me lëndë plasëses në sheshpushimin e një pallati në Pogradec. Shpërthimi…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Ulje temperaturash dhe vranësira, mësoni parashikimin e motit për sot

Ditë vendi ynë do të ndikohet nga kushte atmosferike relativisht të paqëndrueshme dhe pak më të…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

U vra ndërsa pinte kafen në Memaliaj, vëllai i Marsel Çelës paralajmëron vetëgjyqësi: Të gjenden autorët!

Tre të vrarë dhe një i plagosur është bilanci i një atentati të ndodhur mbrëmë që…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Po lundronte me Jet Ski në liqenin e Vuat të Dejës bashkë me dy vajzat , 54-vjeçari humb kontrollin dhe përplaset me shkëmbin

Një aksident i frikshëm ka ndodhur në liqenin e Vaut të Dejës, ku një 54-vjeçar…

LEXO ME SHUME