Categories Lajme

Horoskopi për ditën e Shtunë, 30 Mars 2024

Dashi

Disa probleme te hershme do dalin serish ne drite sot dhe do keni mosmarrëveshje te mëdha me partnerin. Ka ardhur koha te rivendosni dialogun dhe te bëni pak me shume lëshime. Beqaret do ndihmohen nga yjet ne planin sentimental. Zemra juaj do drithërohet për dike. Merkuri do iu shtyje te ndërtoni një program strikt ne planin financiar. Vetëm kështu do e përmirësoni buxhetin.
Demi

Ndikimi i planetëve do jete shume i madh sot ne jetën tuaj ne çift. Mire do ishte te mos e tepronit me kritikat ndaj tij dhe te mos joshnit me sy dike tjetër. Beqaret do kërkojnë me shume pasion sesa një lidhje te qete. Këtë mund ta merrni edhe nga aventurat afatshkurtra dhe sot mundësitë për to do jene te mëdha. Financat do jene përgjithësisht te stabilizuara.
Binjaket

Dite jo e qete kjo e sotmja për te dashuruarit. Secili do mendojnë me shume për te mirën vetjake dhe mund ta lëndojë tjetrin. Kujdes, ne një lidhje gjithçka duhet bere me bashkëpunim. Beqaret do e kenë gjate gjithë kohës mendjen tek gjetja e partnerit ideal, por as sot mundësitë nuk do jene te mira. Ne planin financiar do jete një dite me fat. Shfrytëzojeni!
Gaforrja

Edhe ju do keni mjaft kontradikta me partnerin tuaj sot. Pranojini idetë e tjetrit dhe mos kërkoni me çdo kusht ta ndryshoni atë qe keni ne krah. Beqaret me mire te mos fillojnë asnjë histori dashurie apo aventure sot sepse ka rrezik te zhgënjehen shpejt. Ne planin financiar duhet te ulni shpenzimet dhe te tregoheni me te organizuar. Vetëm kështu nuk do keni tronditje.
Luani

Nëse jeni ne çift, do kaloni një dite te mbushur me dyshime. Edhe pse nuk do doni t’i besoni ato qe thuhen mbi partnerin tuaj, nuk mund te mos u mendoni. Beqaret nuk do dëshirojnë te krijojnë lidhje mediokre dhe serish do qëndrojnë vetëm. Perspektivat financiare do jene te mira gjate kësaj dite. Ruajeni sa me shume qe te mundeni këtë situate dhe matuni mire para se te shpenzoni.
Virgjeresha

Për ju qe jeni ne çift ka ardhur koha te merrni një vendim te rëndësishëm sot. Venusi do iu qëndrojnë gjate gjithë kohës pranë dhe do iu ndihmoje te jeni me te kthjellet ne mendime. Beqaret duhet te marrin kurajën dhe t’ia shprehin ndjenjat atij qe pëlqejnë. Ne planin financiar do jete një rrëmujë e vërtetë. Ne fakt, kohet e fundit ju nuk jeni treguar aspak te organizuar.
Peshorja

Pas një periudhe te vështirë qe keni kaluar ne çift, sot duket se gjerat do fillojnë te përmirësohen. Do i keni idetë e qarta se çfarë doni te bëni ne te ardhmen. Për beqaret nuk pritet as ndryshimi me i vogël ne jetën sentimentale. Beni durim. Perspektivat ne sektorin e financave do jene goxha te mira. Kryeni fillimisht investimet me te domosdoshme.
Akrepi

Planetët do e mbrojnë gjate gjithë kohës sot jetën tuaj ne çift. Do komunikoni me tepër me njeri-tjetrin dhe do i shihni gjerat me optimizëm. Nëse jeni beqare ka shume gjasa te binin nen sharmin e një personi te veçante. Mos kini frike te krijoni një lidhje. Për sa iu përket te ardhurave, duhet thënë se ato do jene duke u pabesuar. Merrni sa me shpejt masa dhe ulni shpenzimet.
Shigjetari

Pas një periudhe te turbullt për jetën tuaj ne çift, sot gjerat do fillojnë te qartësohen. Do jeni me te hapur dhe me te kuptueshëm me atë qe keni ne krah. Edhe pse këtë duhet ta kishit bere me kohe, me mire vone se kurrë. Për beqaret do jete dite e ndërlikuar. Me mire mos hidhni hapa te nxituara. Ne planin financiar reflektoni mire para se te kryeni investime te mëdha.
Bricjapi

Dielli do e beje edhe me te bukur sot jetën tuaj ne çift. Nëse keni kohe qe jeni bashke do filloni te flisni edhe për disa tema serioze qe lidhen me te ardhmen tuaj. Beqaret do kenë një takim te papritur, por mjaft te bukur. Shfrytëzojeni! Për shkak te disa shpenzimeve te nevojshme, por te paparashikuara, financat do jene paska delikate. Tregohuni me te kujdesshëm.
Ujori

Klima ne çift do jete e ngrohte gjate kësaj dite. Do i harroni te gjitha mosmarrëveshjet qe keni pasur dhe do tregoheni me optimiste mbi te ardhmen. Beqareve do iu rendoje pa mase vetmia, por duhet te durojnë edhe pak. Shume shpejt gjerat do ndryshojnë për ju. Ne planin financiar do iu ndihmojnë disa te afërm dhe do arrini ta stabilizoni këtë sektor.
Peshqit

Do jene te shumte planetët qe do e mbrojnë jetën tuaj ne çift gjate kësaj dite. Do kaloni momente shume te bukura dhe emocionuese me atë qe keni ne krah. Beqaret do kenë takime te shumta dhe për shkak te gëzimit te madh mund te bëjnë gabime. Kujdes! Plutoni do iu ndihmoje te kryeni transaksione te rëndësishme financiare. Nuk priten probleme ne këtë sektor.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Vrau trafikantin e madh të Irakut, Artan Hoxha zbulon dënimin e tmerrshëm për shqiptarin

Artan Hoxha ka folur për dënimin e Xhuljano Prengës, shqiptarit me nënshtetësi suedeze, që ekzekutoi…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

I nxehti afrikan ‘pushton’ Shqipërinë, temperaturat do të arrijnë deri në 43°C

Këtë javë vendi ynë pritet të përjetojë “ferrin mbi tokë” me temperatura tepër të larta…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Arrestohet 20-vjeçari i shpallur në kërkim për trafik droge në Durrës

Është arrestuar një 20-vjeçar në Durrës. Orito Mema banues në Durrës,akuzohet për veprën penale “Prodhimi…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Greqi/ Vdes nga vapa 23-vjeçari shqiptar me aftësi të veçanta, arrestohen prindërit e tij

Në Greqi një 23-vjeçar shqiptar ka ndërruar jetë për shkak të temperaturave të larta. Mediat…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Pas radhës kilometrike të mjeteve, hiqet përkohësisht pagesa në autostradën Thumanë-Kashar

Pas skandalit të mëngjesit të sotëm me trafikun kilometrik nga aksi Thumanë-Kashar, mësohet se është…

LEXO ME SHUME