Categories Showbiz

I përmendi shtatzëninë, Neda përplaset me konkurrentin e “Për’puthen”

Mbrëmjen e djeshme “Për’puthen Prime” shënoi puntatën e fundit. Emisioni i dashurisë tani do të transmetohet vetëm nga e hëna në të premte, jo më edhe të dielën si gjatë këtyre javëve.

Mirëpo edhe kjo puntatë e fundit shënoi një debat të madh. Jo midis konkurrentëve, por midis një konkurrenti dhe opinionistes Neda.

Viktori u përfshi në “Për’puthen Prime” në një debat me Neda Ballukën. Teksa opinionistja po komentonte takimet dhe njohjet që ka zhvilluar konkurrenti në program, ky i fundit i ngriti zërin duke e kundërshtuar.

Por, nuk u ndal me kaq. Ai i përmendi Nedës familjen dhe përdori një koment të ulët për shtatzënisë e saj.

Menjëherë më pas, moderatorja e emisionit Bora Zemani i kërkoi Viktorit të lërë studion. I nervozuar dhe me ofendimet që nuk i kurseu, ai doli nga skena, ndërkohë që Bora theksoi se do të ketë një vendim nga produksioni për këtë incident.

Neda më herët në një intervistë, ka folur për eksperiencën e saj në Për’puthen. Gjithashtu, ajo u ndal edhe tek zënka që ka patur më herët me Arjan Konomin.

Ajo e konsideroi Arjanin si një njeri me eksperiencë që herë pas here ka bërë debate në televizion.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Zgjidhen 5 finalistët e BBV3. Ata përfitojnë secili 10 mijë euro

Brother Albania VIP 3 do të ketë 5 finalistë ndërkohë që nga fundi i prime…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Amos Zaharia flet për divorcin e motrës së tij nga Princi Leka

Aktori i njohur Amos Zaharia ka folur për herë të parë në lidhje me divorcin…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ikën Buçko, vjen Robert Aliaj, sfidë e fortë mes Florjan Agalliut dhe Valer Kolnikajt pas televotimit

Robert Aliaj Dragot është fermeri më i ri V.I.P. që i bashkohet eksperimentit social, unik…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ja kë sheh fitues ish-banorja, një rrëfim i sinqertë nga Rike Roçi: Në Itali jam bullizuar…

E ftuar sot në Top Albania Radio, Rike Roçi ka komentuar rrugëtimin në “BBV3”, ka…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Mes aludimeve se ka pasur diçka jashtë me Romeon, Erjola habit me deklaratën për lidhjen e tij me Heidin…

Erjola Doçi pas aludimeve se ka pasur diçka jashtë me Reomeon dhe pas daljes së…

LEXO ME SHUME