Categories Kuriozitete

Ja si ia shpëton jetën foshnjës shoferja e autobusit (Video)

Kur një foshnje u pa duke bredhur zbathur e vetme, një shofere e autobusit në Milwaukee ndaloi për ta shpëtuar atë. Ishte ora 8 mëngjes kur shoferja Irena Ivic zbuloi pamjen shokuese, e cila tregonte një foshnje duke vrapuar në trotuar, pa mbikëqyrjen e ndonjë të rrituri. Temperatura supozohej të ishte -10 gradë dhe fëmija ishte krejtësisht i zbathur, duke veshur vetëm një bluzë të hollë. Ajo më pas mori fëmijën në autobus, të cilën më pas e mbuloi me një xhaketë të dhuruar nga një udhëtare.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Kuriozitete

“Po të divorcoj”, Princesha e Dubait i jep fund martesës me një mesazh online

Pas më shumë se një viti martesë dhe pas gati dy muajsh nga sjellja në…

LEXO ME SHUME
Categories Kuriozitete

Horoskopi ditor për nesër, e Enjte 30 Maj 2024

Dashi Sot është një ditë e mirë për të lindurit e kësaj shenje. Shfrytëzojeni pasi…

LEXO ME SHUME
Categories Kuriozitete

ZBULIMI/ Shkencëtarët mund të kenë zgjidhur misterin e piramidave të Egjiptit

Shkencëtarët mendojnë se kanë zgjidhur misterin e mënyrës se si 31 piramida, përfshirë kompleksin e…

LEXO ME SHUME
Categories Kuriozitete

Horoskopi ditor për nesër, e Diel 19 Maj 2024

Dashi Dite shume e trazuar kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje.…

LEXO ME SHUME
Categories Kuriozitete

Horoskopi ditor për nesër, e Mërkurë 15 Maj 2024

Dashi Këtë ditë duhet të mendoni që të ndryshoni garderobën tuaj: rrobat që nuk i…

LEXO ME SHUME