Categories Lajme

Këlcyrë, zhduket pa lënë gjurmë një 17-vjeçar

Një 17-vjeçar është larguar nga banesa në Këlcyrë,

Sipas një njoftimi të shpërndarë për mediat, Policia e Gjirokastrës dhe Prokuroria janë vënë në kërkim të gjetjes së adoleshtentit.

Në njotim theksohet se “bëhet fjalë për shtetasin L.B, 17 vjeç, banues në fshatin Beqaraj, i cili është larguar në drejtim të paditur nga banesa.” 

Denoncimin në polici e ka bërë babai i tij, shtetasi A.B, 65 vjeç.

Policia po heton ndërkohë që ka marrë ne pyetje edhe familjarët dhe të afërmit e tij për të zbardhur ngjarjen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Përmbyset mjeti në autostradën Levan-Fier, detajet e para

Një aksident është shënuar pak minuta më parë në autostradën Levan-Fier, në afërsi të Spitalit…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Gjergj Luca denoncon “Vodafone”: Më faturuan 1400 euro për 7 minuta “Roaming”

Kompania më e shtrenjtë telefonike “Vodafone Albania” është kthyer në problemin e përditshëm të qytetarëve…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Bulqizë/ Aksidentohet 19-vjeçari, transportohet menjëherë në spital

Është aksidentuar një 19-vjeçar ditën e sotme në Bulqizë. Aksidenti ka ndodhur rreth ores 14:15…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Arrestohet pronari i lokalit në Lushnjë, Ushtrohej veprimtaria e basteve sportive

Policia e Lushnjës ka goditur ditën e sotme një rast të ushtrimit të basteve sportive…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Kërkohej në Sarandë për trafik droge/ Kapet në Selanik 32-vjeçari

Policia greke ka arritur të kapë në Dhiavata të Selanlikut të kërkuarin të Interpol, Adritak…

LEXO ME SHUME