Categories Lajme

Kryente marrëdhënie me eskortat e Tiranës dhe më pas i shantazhonte, arrestohet “polici”

Një person që prezantohej si efektiv policie ka përfunduar në prangat e Agjencisë së Mbikëqyrjes Policore në Tiranë.

Burimet bëjnë me dije se i arrestuari, zhvaste shuma parash nga punonjëset e seksit në Tiranë me qëllim për të mos i “arrestuar”.

Fillimisht, ai linte takime me vajzat që shërbejnë si eskorta nëpërmjet rrjeteve sociale dhe më pas i takonte.

Ai hiqej si klient por më pas u deklaronte se ishte polic dhe në këmbim të parave mund t’i linte të lira.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Ngjarja në Gramsh, policia mohon se ishte atentat: Ja nga se u shkaktua shpërthimi në mjetin e dy vëllezërve

Policia ka përfunduar hetimet paraprake lidhur me ngjarjen e sotme në Gramsh, ku një automjet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Hotelet në Sarandë dhe Ksamil ulin çmimet, nisin fushata në rrjete sociale

Thuajse dy javë më parë ishte e vështirë të siguroje për fundin e korrikut apo…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Aksident në Greqi, plagoset 62-vjeçari, makina tërheq zvarrë shqiptarin

Një 62-vjeçar me origjinë shqiptare mbeti i plagosur pas një aksidenti rrugor në zonën e…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

“Black out”, Microsoft: Preku mbi 8.5 milionë pajisje windows

Gjiganti Microsoft njoftoi se më shumë se 8.5 milionë kompjuterë në gjithë botën u përballën…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Zjarr në Lazarat\ Policia shoqëron pronarin e parcelës ku ranë flakët

Zjarrefikesit e Gjirokastres mengjesin e sotem morem njoftim nga Komisariati i Policise se ne vendin…

LEXO ME SHUME