Categories Lajme

Kufiri për tokën përplas dy vëllezër, njëri prej tyre përfundon në spital

Një mosmarrëveshje për kufirin e tokës dyshohet se u bë shkak për një përplasje mes dy vëllezërve mëngjesin e kësaj të mërkure në Lezhë.

Ngjarja ndodhi në fshatin Merqi. Vëllezërit patën fillimisht një konflikt verbal mes njëri-tjetrit, që u përshkallëzua në përplasje fizike.

Palët u goditën me grushta, duke bërë që njëri prej vëllezërve të përfundonte në spital për shkak të dëmtimeve të marra. Në ambientet e spitalit shkoi edhe policia, e cila pritet që të zbardhë rrethanat e plota të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Bulqizë/ Aksidentohet 19-vjeçari, transportohet menjëherë në spital

Është aksidentuar një 19-vjeçar ditën e sotme në Bulqizë. Aksidenti ka ndodhur rreth ores 14:15…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Arrestohet pronari i lokalit në Lushnjë, Ushtrohej veprimtaria e basteve sportive

Policia e Lushnjës ka goditur ditën e sotme një rast të ushtrimit të basteve sportive…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Kërkohej në Sarandë për trafik droge/ Kapet në Selanik 32-vjeçari

Policia greke ka arritur të kapë në Dhiavata të Selanlikut të kërkuarin të Interpol, Adritak…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

“Blindohen” rrugët e Vlorës, policia kontrolle të shumta pas arrestimit të anëtarit të bandës së “Gaxhait”

Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë (FNSH) dhe policia kanë ngritur postoblloqe të shumta në rrugët…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Tiranë/ Kamioni përmbyset në rrugë, merr para disa automjete, lëndohet shoferi

Një automjet tip kamion është përmbysur në rrugën ““Ramazan Gaxherri”” në kryeqytet dhe për pasojë…

LEXO ME SHUME