Kulture

VIDEO/ “Jetë të gjatë o Ilir Meta”, del kënga për Presidentin: Malësor, gjak shqiptari, të paçim gjithmonë

Por krijimtaria s’është mbyllur me kaq. Rapsodi Gëzim Ahmetaj i ka kushtuar një këngë presidentit që është publikuar vetëm 4 orë më parë. “Jetë të gjatë o Ilir Meta”, titullohet kënga, ndërsa klipi bashkon momentet kulminante të deklaratave të kreut të shtetit.

 Pas sherrit dje te zyrat e FRD-së, në rrjet ka shpërthyer një valë memesh dhe montazhesh për presidentin e Republikës, Ilir Meta.

Por krijimtaria s’është mbyllur me kaq. Rapsodi Gëzim Ahmetaj i ka kushtuar një këngë presidentit që është publikuar vetëm 4 orë më parë. “Jetë të gjatë o Ilir Meta“, titullohet kënga, ndërsa klipi bashkon momentet kulminante të deklaratave të kreut të shtetit.

Për më shumë shijoni këngën:

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close