Kuriozitete

La pas 38 gra, 89 fëmijë dhe 36 nipër, shuhet kryetari i familjes më të madhe në botë

Vdes në moshën 76-vjeçare Ziona Chana, kryetari i familjes më të madhe në botë. Indiani vdiq një ditë më parë, pasi prej kohësh vuante nga diabeti dhe hipertensioni.

Thuhet se gjendja e tij u përkeqësua në shtëpi në fshatin e tij, kur u dërgua në spital, kishte ndërruar jetë. 76-vjeçari ka lënë pas 38 gra, 89 fëmijë dhe 36 nipër e mbesa.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: