Kuriozitete

Quiz/ A mund të gjeni ku është fshehur gjarpri?

Në pamje të parë shikojmë tokë dhe shkurre në këtë foto, pra asgjë të jashtëzakonshme. Në fakt nuk është ashtu siç duket.Diku mes gjetheve është një gjarpër helmues vdekjeprurës. Një gjahtar gjarpërinjsh e ka publikuar këtë foto, pasi zbuloi se aty në fakt ndodhet një fole e gjarpërinjve.

Shikoni në të djathtë të fotos, aty është fshehur pikërisht gjarpri helmues.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: