Categories Lajme

Lajme të këqija për Elvana Gjatën, braktiset nga fansat. Ja ç’ka ndodhur

Nga atentati në zonën e ish-bllokut kanë kaluar më shumë se dy muaj. Si pasojë e këtij atentati mbeti i vrarë, Fabian Gaxha.

Kjo ngjarje tërhoqi shumë vëmendje, pasi  në të qe i përfshirë edhe i dashuri këngëtares Elvana Gjata.

Gjatë kësaj kohe, ajo qëndruar në  heshtje, por ky qëndrim i këngëtares nuk ka rezultuar në favor të saj.

Kjo sepse ndjekësit e saj e kanë braktisur këngëtaren. E themi këtë pasi nga 1 milion e 200 mijë ndjekës që sa vinin dhe rriteshin, tani  Elvana ka 100 mijë ndjekës më pak.

Mesa duket ngjarja e ndodhur në zonën e ish-bllokut ka ndikuar për keq në karrierën e këngëtares.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Video/Ja momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit

Publikohet video nga momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit. Siç shihet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Nëna dhe babai kërkojnë djalin e humbur prej 4 muajsh, i riu i surprizon live: Jam mirë

Mes lotësh dy prindër nga Elbasani, Bujar dhe Fiqerete Çepa mbërritën pasditen e kësaj të…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

FOTO-EMRAT/ Identifikohen 4 autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesi

Policia e Tiranës ka identifikuar katër autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesin, mëngjesin e kësaj…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”Vihet në pranga një 27-vjeçar, të cilit iu gjet në automjet, një sasi lënde narkotike e ndarë në rreth 530 doza

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”, goditet një rast i shitjes së lëndëve narkotike,…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2 shtetas

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2…

LEXO ME SHUME