Lajme

58-vjeçari bie nga banesa e tij në orët e para të mëngjesit

Një 58 vjeçar ka rënë nga lartësia e banesës së tij mëngjesin e sotëm në Tiranë dhe ka gjetur vdekjen e menjëhershme. Policia po punon për zbardhjen e ngjarjes, pasi ende nuk dihen rrethanat në të cilat ka ndodhur ngjarja e rëndë.

“Paraprake: Rreth orës 04:50, të mëngjesit të sotëm, dyshohet se ka rënë nga lartësia e banesës së tij dhe për pasojë ka humbur jetën shtetasi Sh. B., rreth 58 vjeç. Grupi hetimor punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, thuhet në njoftimin e policisë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: