Lajme

Aksident i rëndë, përplasen tre makina, dalin detajet nga policia

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në lagjen “Gurra” në Lezhë.

Sipas informacioneve paraprake mësohet se në aksident janë përfshirë tre automjete dhe si pasojë e përplasjes ka mbetur i plagosur një person.

I plagosur fatkeqësisht ndodhet në gjendje të rëndë për jetën, ndërkohë në vendin e ngjarjes kanë mbërritur forcat e policisë për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close