fbpx
Lajme

Aksident me dy të plagosur në Fier, shkërmoqen makinat (VIDEO)

Një aksident me dy të plagosur ka ndodhur orët e vona të mbrëmjes së djeshme në afërsi të zonës së njohur si Ferma e çlirimit në periferi të Fierit. Të plagosurit janë dërguar me urgjencë në spitalin rajonal të Fierit ku kanë marrë ndihmën mjekësore.

Konkretisht aksidenti ka ndodhur rreth orës 23:10 dhe në aksident janë përfshirë një Benz dhe një Jeep. Shkak për këtë aksident është bërë shpejtësia që të dy mjetet kanë patur. Ndërkohë policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të saj.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button