Lajme

Aksident me vdekje në aksin Korçë-Devoll, humb jetën pasagjeri 15-vjeçar, plagoset i vëllai

Një aksident me pasojë vdekjen e një 15-vjeccari është regjistruar sot në aksin nacional Korçë-Devoll. Ngjarja ndodhi në afërsi të fshatit Ciflig.

Viktimë nga aksidenti mbeti i mituri me inicialet R.Sh. Ndërsa drejtuesi i mjetit është 21-vjeçari Kevi Sherifi, që rezulton të jetë i vëllai.

Dhe ky i fundit është plagosur.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close