Lajme

Aksident në aksin Balldre-Lezhë, makinat bëhen copë, një i plagosur

Drejtuesi i një mjeti mbeti i plagosur pasditen e sotme në një aksident rrugor në aksin Balldre-Lezhë. Dy makina, një “Pezho” dhe një “Benz” u përplasën me njëra-tjetrën. Goditja ka qenë mjaft e fortë, çka e dëshmon dhe dëmtimi i mjeteve. I pl agosuri është transportuar drejt spitalit rajonal të Lezhës. Policia në vendin e ngjarjes nisi hetimet për zbardhjen e shkaqeve të këtij aksidentit.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close