Lajme

Aksident në aksin Gjirokastër-Sarandë, përmbyset kamioni

Një kamion ka dalë nga rruga pasditen e së premtes në aksin Gjirokastër-Sarandë pranë Qafës së Muzinës.

Kamioni i ngarkuar ka dalë nga rruga dhe është përmbysur, fatmirësisht nuk ka lëndime në njerëz por vetëm dëme materiale. Shkak për daljen nga rruga të kamionit është bërë lagështira.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close