Lajme

Aksident në Qafën e Llogarasë! Bllokohet qarkullimi, krijohet rradhë e gjatë automjetesh

Një aksident rrugor është regjistruar pasditen e sotme në Qafën e Llogarasë. Mësohet se janë krijuar rradhë të gjata makinash pasi është bllokuar rruga në këtë aks.

Nga informacionet paraprake nuk dihet se sa automjete janë përfshirë në aksident apo nëse ka persona të lënduar. Pritet dhe një reagim nga ana e policisë për të dhënë më shumë detaje lidhur me këtë aksident.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: