fbpx
Lajme

Aksident në Rrugën e Kombit, dyshohet për 4 humbje jete

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme (14 janar) në Rrugën e Kombit në aksin Rrëshen-Rubik. Nga të dhënat paraprake dyshohet se janë 4 viktima dhe disa persona të tjerë të plagosur. Aksidenti ka ndodhur pranë një karburanti ku janë përplasur një makinë tip ‘Citroen’ dhe një kamion. Policia ka shkuar në vendngjarje për të bërë të vijuar hetimet. Lajm në përditësim…

Foto ilustruese

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button