Lajme

Aksidenti tragjik në Rrugën e Kombit, foto e të rinjve

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm ku humbi jetën një 25-vjeçar. Sipas informacioneve, bëhet me dije se ka ndërruar jetë edhe shoku i tij në aksidentin tragjik në Rrugën e Kombit Makina e tyre doli nga rruga dhe përfundoi 100 metra poshtë në humnerë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close