Lajme

Akuzohet se mashtronte qytetarët për punësim, arrestohet 27-vjeçari

Një 27-vjeçar është ar restuar nga policia e Tiranës për shkak se akuzohet për m ashtrim.

Sipas policisë i arrestuari është identifikuar si A.H 27-vjeç. Ai dyshohet se nëpërmjet mashtrimit merrte shuma parash personave të ndryshëm, me qëllim që ti punësonte në sektorin privat dhe publik.

Njoftimi i policisë: Nga specialistët për H etimin e K rimit Ekonomik dhe Financiar në bashkëpunim me Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë u bë ndalimi i shtetasit A. H., 27 vjeç, pasi ky shtetas në anë të m ashtrimit, iu merrte shuma parash personave të ndryshëm, me qëllim që ti punësonte në sektorin privat dhe publik.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: