Lajme

Aurela ndan foton e Bashës në dhomë me të bijën

Bashkëshortja e kreut demokrat, Aurela Bashkaka postuar në rrjetet sociale një foto nga një moment kur Lulzim Basha kalon kohën me familjen e tij Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha i cili përtej politikës është dhe një bashkëshort, familjar, por mbi të gjitha baba i dy vajzave, përtej angazhimeve në jetën politike Basha gjen kohën edhe për vajzën e tij. Në foto duket Basha i cili i lexon një libër vajzës së tij teksa ajo e dëgjon me vëmendje.

Nga ana tjetër bashkëshortja Aurela Basha shkruan se në postim se sonte lideri i PD ishte në kohë për t’i lexuar vajzës librin e preferuar.

Postimi i plotë i Aurela Bashës: “Sonte në kohë për ti lexuar gocës librin e preferuar”-shkruan ajo në rrjetet sociale

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close