Lajme

Bie euro, rritje e lehtë e dollarit dhe paundit britanik

Në këmbimin valutor të ditës së sotme vihet re një rënie e lehtë e monedhës euro ndërsa dollari, paundi britanik dhe franga zviceriane kanë pësuar një rritje të ndjeshme.

Më poshtë njihuni me këmbimin valutor të përditësuar: Valuta Blihet Shitet Euro, 121.9 121.6 Dollar, 105 105.8   Paund, 143.6 144.6 Franga, 113.8 114.7

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: