Lajme

Çfarë po ndodh me rezultatin? Artan Hoxha sjell lajmet e fundit: Mbani frymën njerëz…

Artan Hoxha përmes një postimi në rrjetet sociale ka komentuar lëvizjen e befasishme të Tom Doshit, që dha dorëheqjen duke u larguar.

“Mbani frymen njerez…Sipas lajmeve të fundit, andej nga “Xhamlliku”, ende pa zbardhur dita, jane pare levizje të personazheve të rendesishem të mazhorances dhe opozites. Thone se po sillen rrotull ish-profarmes. Ububuja si e solli çarku!!!

Toma i futi nje gol me rrofeshate në sekonden e fundit të ndeshjes, vari kepucet në gozhde dhe ka fikur telefonin…Ec e gjeje tani te kam rixha!!!! Nuk ka Juri Kim qe ia kthen mendjen” shkruan Hoxha.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: