Covid-19Lajme

Covid, Ndahet nga jeta ish-shefi i Infektivit, Petro Shamo

Një tjetër mjek ka ndërruar jetë sot nga koronavirusi. Bëhet fjalë për mjekun Petro Shamo, i cili është ndarë nga jeta në moshën 78-vjeçare.

Petro Shamo ishte prej 5 ditësh i shtruar në spitalin Infektiv dhe ndërroi jetë sot. Shamo ka mbajtur më parë postin e shefit të Infektivit.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close