fbpx
Lajme

Çudirat shqiptare! Përmbytjet nga reshjet e shiut i çojnë peshkun gjigand tek dera qytetarit (Video)

Ditët e fundit janë shënuar reshje të shumta shiu dhe si pasoje dhe përmbytje të mëdha. Reshje të shumta janë shënuar edhe në Kosovë, ku nga më të goditurit ishte fshati Livoq i Gjilanit, i cili është përmbytur.

Por një qytetari i ka ndodhur ‘çudia’. Si pasojë e vërshimeve atij i ka shkuar në shtëpi një peshk ‘gjigand’.

Në videon e mëposhtme shihet kur qytetari kap peshkun ‘gjigand’ në oborr dhe më pas e hedh sërish në ujë, duke e lënë të shkojë.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button