Lajme

Dalin pamjet e peshkarexhës në Durrës, shpëtohen 3 marinarët (Video)

Një peshkarexhë është përfshirë nga flakët në Durrës.. Fatmirësisht janë shpëtuar 3 marinarët që ndodheshin në anije. Shkaqet e zjarrit që kanë përfshirë anijen e peshkimit mendohet të jetë një shkëndije elektrike.

Anija ndodhet 6 milje larg nga breku. Ndërkohë, Rojet Bregdetare dhe Policia Kufitare janë drejt vendit të ngjarjes. Anija është përfshirë e gjitha nga flakët dhe është e pamundur ndërhyrja për të penguar shkrumbimin e plotë të saj.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: