Lajme

Devoll, Mbytet 58 vjeçari në rezervuarin e Koshnicës

Një 58 vjeçar është mbytur në rezervuarin e Koshnicës, Devoll. Ai vuante nga zemra dhe dyshohet që i ka rënë infarkt gjatë futjes në rezervuar. 58 vjeçari kishte marrë me konçension rezervuarin. Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: