Lajme

Digjet ‘Benz-i’ në qendër të Shkodrës

Një makinë tip ‘Benz’ ka marrë flakë në qendër të Shkodrës. Ngjarja ka ndodhur në lagjen ‘Qemal Stafa’ pranë rrugicës së banjës së vogël në qytetin e Shkodrës. Në vendin e ngjarjes kanë shkuar forcat zjarrfikëse dhe efektivë të policisë së Shkodrës. Nuk dihen ende arsyet e këtij zjarri, por nga të dhënat e para raportohet për një shkëndijë elektrike Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të rrethanave të kësaj ngjarje të regjistruar në Shkodër.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close