Lajme

Digjet gjatë natës një automjet, dyshimet e para. Ja kujt i përketë makina (Emri)

Një makinë e parkuar pranë një lavazhi është djegur gjatë natën në Fushë-Krujë. Mësohet se makina është në pronësi të Alfred Stojani nga fshati Ulëz. Sipas policisë dyshohet për zjarrëvënie të qëllimshme, pasi mësohet se pjesa e brendshme e mjetit është lyer me lëndë djegëse. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e ngjarjes dhe identifikimin e kapjen e personit që dogji makinën e Stojanit. (K.H/Faxweb.al)

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: