Lajme

Digjet një dyqan ‘intimo’ në “Myslym Shyr”/ Disa persona hyjnë brenda, marrin veshmbathjet dhe i djegin tek dera

Një dyqan ‘intimo’ është përfshirë nga flakët pas orë pas mesnate. Sipas një qytetari, i cili ka dërguar edhe foto në redaksinë e JOQ ALBANIA, dyshohet se disa persona kanë hyrë brenda dyqanit, kanë marrë veshmbathjet dhe i kanë djegur në derën e dyqanit.

Ende nuk dihen arsye e kësaj ngjarje të çuditshme. Ndërkohë policia ende nuk ka reaguar në lidhje me këtë ngjarje.JOQ

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close