Lajme

”Dita e parë e javës do të nisë me…”, çfarë kanë parashikuar yjet për shenjat e Horoskopit

Dashi

Demonstroni një sjellje të ëmbël, të dashur e të qeshur, tregoni se jeni të këndshëm, karizma juaj do të jetë thelbësore për vitin e ardhshëm në dashuri. Puna po shkon mirë, por ju duhet një pushim, është i merituar.

Demi

Dashuria dhe ndjenjat janë zhytur në batak gjatë këtyre kohëve të fundit për ju, por mos u dorëzoni. Një përparim profesional po vjen dhe pse vonë, jini të durueshëm dhe mos e teproni me reagim.

Binjakët

Dashuria është në zemrën tuaj, por keni frikë të dilni përpara. Kolegët në punë ju vlerësojnë dhe ju respektojnë, ata mbështeten tek ju, mos i zhgënjeni.

Gaforrja

Diçka nuk shkon me partnerin tuaj, ndoshta duhet t’i lejoni vetes një reflektim më shumë. Për profesionistët e pavarur fundi i vitit është gjithmonë problem dhe festat janë në rrezik.

Luani

Ju mungon vrulli, përpiquni të keni më shumë guxim dhe besim në ndjenjat tuaja. Puna ju streson, por ju dini si ta trajtoni ndikimin e saj, ndaj, o burra në sulm.

Virgjëresha

Ndiheni të sigurt dhe të pshtjellshëm, përfitoni nga kalimi pozitiv i Venusit. Jupiteri është ende larg, qëndroni aktivë dhe mos ia dorëzoni veten përtacisë.

Peshorja

Dashuria e vërtetë ka nevojë për kohë dhe durim, për momentin ne, duhet vetëm të presim. Përparimi i punës është pranë nesh, por duhet të jeni gati për fillimin e vitit.

Akrepi

Nuk ka asgjë që mund t’ju ndalojë kur jeni në sintoni me veten dhe të dashuruar. Edhe në punë, ka një frymë nxitëse për të shijuar orët në mënyrë aktive dhe produktive. Bëhuni dhe ju pjesë.

Shigjetari

Shumë po pyesin se si do të shkojë ky fundvit, për ju vetëm të mira për ndjenjat. Puna, pak më pak, të hënën jeni të lodhur, rifilloi pasdite.

Bricjapi

Dita e parë e javës do të nisë mbarë, megjithatë yjet flasin për disa debate që pritet të keni me partnerin/en pasdite. Më mirë, këto mund t’i shtyni për të hënën.

Ujori

Xhelozia nuk do t’ju çojë askund, më mirë të qëndroni të qetë. Ka shumë konkurrencë në punë, por pa problem, mos i kushtoni rëndësi.

Peshqit

Ju kërkoni dashurinë dhe gjeni vetëm aventura, por secila prej tyre vetëm se ju përgatit për të ardhmen. Puna do të përjetojë një rritje pozitive në javët në vijim.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close