Lajme

“Do vish këtu e do t’i lyesh ti shkallët” A e kreu ‘porosinë’ e Ramës Erion Veliaj?!

Disa ditë më parë në vizitën tek familja Lala, një ndër të prekurat më rëndë prej tërmetit, kryeministri Rama iu hakërrye kryebashkiakut të Tiranës Veliaj, duke e urdhëruar që të nesërmen të çohej në orën 4:30 të mëngjesit dhe personalisht të vinte në godinë për të lyer shkallët. (Pallati ku po akomodoheshin pjesëtarë të familjes)

Por a ka ndodhur në të vërtetë kjo, a janë lyer shkallët e pallatit dhe a janë hequr “shkarravinat” për të cilat u ankua Rama. Emisioni Boom, ka shkuar në godinën në fjalë për të parë gjendjen. Këto janë pamjet.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: